Menu Close

„MEŠKUČIAI“ PRIEŠGAISRINĖJE GELBĖJIMO TARNYBOJE

Edukacinė išvyka į Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą
2026 m. gegužės 25 d. „Meškučių“ grupės vaikai leidosi į įdomią ir prasmingą edukacinę išvyką – apsilankė Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Mažieji smalsuoliai turėjo puikią galimybę iš arti susipažinti su ugniagesių gelbėtojų profesija, jų kasdieniu darbu bei svarbia misija – padėti žmonėms ir gelbėti gyvybes.
Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi pasakojimų apie ugniagesių darbą, apžiūrėjo gaisrinius automobilius, specialiąją įrangą, matavosi šalmus, laikė įvairius gelbėjimo įrankius ir trumpam patys galėjo pasijusti tikrais gelbėtojais.
Ši edukacinė išvyka ne tik praturtino vaikų žinias, bet ir ugdė pagarbą atsakingai bei kilniai ugniagesių gelbėtojų profesijai. Smagios akimirkos, nauji įspūdžiai ir patirtos emocijos vaikams dar ilgai išliks atmintyje.
Skip to content