„Boružėlių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Kauno ugdymo įstaigų 3–7 metų vaikų kūrybinių darbų konkurse „Bjaurusis ančiukas“, skiriamas Skandinavijos dienoms 2026 m.
Konkurso laureatu tapo Nojaus Esmanto darbas, kuris buvo atrinktas ir eksponuojamas Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Ugdytinis apdovanotas Kauno miesto savivaldybės vicemero padėkos raštu. Kiti ugdytiniai apdovanoti padėkos raštais.







